Naše služby

Zednické práce

Nabízíme svým klientům odborné zednické práce, úpravy stěn a zdí, bourání příček i stavbu těch nových, práce na úpravách vnitřních omítek a celková úprava povrchů a jiné zednické práce.

Obkladačské práce

Obkladačské práce zahrnují pokládání dlažeb, obkládání koupelen, kuchyní a dále kompletní obkladačské práce v novostavbách i rekonstruovaných rodinných domech aj.

Instalatérské práce

Naše instalatérské práce se vám budou hodit například pokud vylepšujete svou domácnost nebo třeba potřebujete jen vyřešit svou současnou krizovou situaci v koupelně nebo s odpadem v kuchyni.

Malířské práce

Provádíme malování interiérů bytů, domů i nebytových prostor, jako jsou kanceláře nebo chodby. K dispozici máme vzorník barev, který slouží k detailnějšímu zpracování vašich požadavků.

Pomoc s nábytkem

Zajistíme smontování nábytkových dílů nebo jeho případnou malou úpravu, dále provádíme i instalaci jiného vybavení domácností, jako například montáž na zeď a na strop (garnýže, obrazy, zrcadla).

Odvoz a vyklízení

Pokud potřebujete vyklidit byt, dům, chalupu nebo třeba jen půdu nebo sklep, není nic jednoduššího než nám zavolat. Celou práci vyklízení bytu nebo domu zakončíme hrubým úklidem.

Zahradnické práce

Zahradnické práce naší řemeslné firmy zahrnují vše, co vaše zahrada potřebuje od posekání trávy až po sázení stromků. Zahrada je chloubou každého domu a my vám ji pomůžeme udržovat krásnou.

Lakýrnické práce

Zaměřujeme se na lakýrnické práce různých povrchů, používáme široký sortiment natěračských hmot s ohledem na přání klienta a samozřejmostí je i povrchová úprava před samotným nátěrem.

Napište nám!

Zaměření naší řemeslné firmy jsou zednické práce, obkladačské práce, instalatérské práce, elektrikářské práce, malířské práce, zvládneme práci na zahradě, od posekání trávy až po ořezání větví a další.

Máte zájem? Zavolejte nám!

602 318 882